بخش بیوشیمی

timeline icon

بخش بیوشیمی آزمایشگاه پلاسما به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های این مرکز بوده که با توانایی ویژه در امر کنترل کیفی داخلی و نتایج مطلوب در امر کنترل کیفیت خارجی و با استفاده از معتبرترین متدها توانسته است جایگاه خاصی در استان به دست آورد و نتایج گزارش شده نقش بسزایی در تشخیص و درمان بیماران مراجعه‌کننده به این مرکز داشته و همیشه مورد تأیید پزشکان محترم بوده است.

بخش ایمونولوژی

timeline icon

بخش تخصصی ایمنولوژی آزمایشگاه پلاسما به منظور انجام آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی ایمنولوژی، آلرژی و روماتولوژی راه اندازی گردیده است. هدف اصلی از راه اندازی این بخش در آزمایشگاه پلاسما این است که با تعامل با پزشکان محترم، آزمایشات تخصصی مورد نیاز بیماران با دقت و سرعت بالا و استفاده از بهترین متخصصین، پرسنل، تجهیزات و کیت های به روزدنیا انجام گردد. به طوریکه رضایت خاطر و اطمینان کامل پزشکان محترم و بیماران گرامی را فراهم سازد. .

بخش هورمون

timeline icon

بخش هورمون آزمایشگاه پلاسما با بهره گیری از آخرین تجهیزات پیشرفته جهان و پرسنل مجرب در حال ارائه خدمات در زمینه آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی می باشد. این بخش از مجهزترین بخش های آزمایشگاهی در استان می باشد و همواره جزو پیشروترین مراکز در زمینه ارتقای کیفیت و نیز افزایش طیف آزمایشات بوده است.

بخش میکروب شناسی

timeline icon

بخش میکروب شناسی آزمایشگاه پلاسما طبق استانداردهای موجود و مجهز به تجهیزات به روز و اختصاصی می باشد. در این بخش کشت میکروبی کلیه مایعات بدن، کشت زخم و همچنین رنگ آمیزی ها و آزمایشات مستقیم باکتری شناسی و قارچ شناسی انجام می شود. تعیین سوش های میکروبی با تست های بیوشیمیائی اختصاصی صورت می گیرد.